Pet Shop Boys w Polsce 03.07.2024

Wszystko co dotyczy Pet Shop Boys

Moderatorzy: verybilingual, Dx2

Re: Pet Shop Boys w Polsce 03.07.2024

Postprzez tomo » 17-07-2024, 16:25

To był naprawdę świetny, energetyczny koncert. Miło widzieć, że wciąż są w formie i że wciąż sprawia im to frajdę.
Cieszy mnie fakt, że sala była pełna - publika dopisała, mimo że koncert przypadł na środek tygodnia w czasie urlopowym, do tego w drugi dzień Open'er-a. Chłopaki mają teraz bardzo dobry czas, mam wrażenie, że przeżywają renesans popularności.

Fajnie wypadły na żywo nowe single. Podobało mi się przejście z 'Domino Dancing' do 'Dancing Star', no i magiczny klimat przy 'A New Bohemia'. Rewelacyjnie na żywo zabrzmiały też 'Dreamland' i 'Heart' - to naprawdę dobre, energetyczne kawałki, które świetnie sprawdzają się na koncertach. Bardzo podobały mi się wizualizacje podczas 'Paninaro' - grafika i animacje na najwyższym poziomie, pięknie się to się komponowało z piosenką.

No i była wreszcie okazja do spotkania na żywo. Miło było widzieć Was po tylu latach, szkoda tylko, że tak krótko. Aż trudno uwierzyć, że z niektórymi z Was nie widziałem się od 11 lat (ostatni raz na koncercie w Ergo Arenie), a z innymi jeszcze dłużej...
Do zobaczenia! 8-)
Bury the past, empty the shelf
Decide it's time to reinvent yourself
Avatar użytkownika
tomo
Where The Streets Have No Name
 
Posty: 483
Dołączył(a): 19-03-2009, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn
Wiek: 49
Sex: Petshopboy

Re: Pet Shop Boys w Polsce 03.07.2024

Postprzez zib » 21-07-2024, 21:25

No Ty się nie zmieniłeś, tylko pamięć u mnie już nie ta... ;)
Nie wiem dlaczego na forum jestem 5 lat młodszy niż w rzeczywistości. :roll:
Zauważyłeś, że w 2013 było sporo efektów czysto laserowych, a teraz w Warszawie raczej wcale? Oczywiście widowisko i tak było świetnie zrobione pod każdym względem, jednak pamiętam , że lasery w Gdańsku zrobiły na mnie spore wrażenie. Może też dlatego, że akurat "to" z daleka prezentuje się lepiej niż z bliska?
Avatar użytkownika
zib
It's A Sin
 
Posty: 107
Dołączył(a): 08-09-2009, 22:43
Wiek: 47
Sex: Petshopboy

Poprzednia strona

Powrót do Pet Shop Boys

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron